Cztery plany taryfowe w abonamencie sieci Play.

4.0 2

W styczniu tego roku pojawiły się nowe podstawowe taryfy w abonamencie. To Formuła S, M oraz L. Wybiera się je w zależności od potrzeb. Zmiany sprawiły, że oferta abonamentowa stała się bardziej przejrzysta.

Pozostawiono bardzo popularną i atrakcyjną taryfę Formuła 4.0. Jest to propozycja dla osób zainteresowanych nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS i MMS do wszystkich sieci.

Jeśli zaś chodzi o nowe plany taryfowe Play, to Formuła S nie daje darmowych minut do innych sieci, można tylko wykupić pakiet; Formuła M daje 400 minut do wszystkich polskich sieci; Formuła L daje tych minut 800. Klienci poza planami taryfowymi mogą także wybierać między abonamentem z telefonem albo bez niego. Dla osób zainteresowanych taryfą Formuła S i niezainteresowanych otrzymaniem nowego telefonu abonament w Play to jedynie 9 zł. Abonament w tej samej taryfie, ale z telefonem to 19 złotych, umowę zawiera się na 24 miesiące. W ofercie operatora są także ciekawe propozycje dla osób często korzystających z internetu.

Play 1

 

Comments are closed.