Deutsche Telekom

Deutsche Telekom 1

To kolejna z największych firm telekomunikacyjnych w Europie i na świcie, i kolejna mająca swój udział także na polskim rynku usług telefonii komórkowej. Istnieje od 1996 roku. Jedną ze spółek, które są pod kontrolą Deutsche Telekom jest Telekom Deutschland znana jako operator T-Mobile. Marka ta znana jest także w naszym kraju.

Poza Polską i Niemcami Telekom Deutschland działa m.in. na rynkach takich krajów jak Węgry, Słowacja, Wielka Brytania, Austria, Czechy i Holandia. Operator działa także na rynku USA. W niektórych z tych krajów usługi świadczone są pod marką T-Mobile. Działalność Deutsche Telekom nie ogranicza się jednak tylko do Europy i USA pośrednio lub bezpośrednio posiada także udziały w rynku usług telefonii komórkowej w krajach położonych w różnych zakątkach świata. W Polsce marka T-Mobile zastąpiła w 2011 roku markę Era.

Telekom Deutschland posiada oferty nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla biznesu. Poza ofertą telefonii komórkowej świadczy usługi w zakresie telefonii stacjonarnej. Oferuje także usługi internetowe.

Deutsche Telekom 2

 

Comments are closed.