Play na Kartę Rok Ważności Konta – dawniejsze Play Fresh.

play na kartę 2

Oferty na kartę wiążą się zwykle z mocno ograniczoną ważnością konta. Zazwyczaj im wyższe doładowanie, tym ważność konta dłuższa. Nie jest to komfortowe, ponieważ trzeba pilnować, by mieć aktywne konto, można także stracić niewykorzystaną część pieniędzy z konta. To dlatego oferta Play Fresh przedłużająca wartość konta po każdym doładowaniu na rok cieszyła się takim zainteresowaniem.

Obecnie markę tą wycofano, a na jej miejsce pojawiła się oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta. Jest to jedna z ofert prepaid sieci Play obok Play na Kartę i Play na Kartę Lubię to.

W Play na Kartę Rok Ważności Konta wystarczy doładować konto nawet za 5 złotych, a jego ważność zostanie przedłużona na rok. Środki posiadane na koncie można wykorzystywać przez cały rok. Wybierając taką usługę można skorzystać z kilku opcji. Z podstawowej oraz All Inclusive Rozmowy w Play (nielimitowane, darmowe rozmowy i SMS-y w sieci) lub All Inclusive SMS (otrzymuje się bezpłatne SMS-y do wszystkich sieci – kliknij by dowiedzieć się więcej). Nowe startery zastępujące Play Fresh pojawiły się w sprzedaży kilka miesięcy temu, we wrześniu 2012 roku.

play_na_karte 1

 

Comments are closed.