Rozmowy z wybranym numerem w Orange za darmo.

rozmowy bez limitu orange 1

Od stycznia tego roku można korzystać z bardzo korzystnej promocji. Możliwe jest wybranie jednego numeru, z którym będzie się rozmawiać za darmo. Promocja ma swoje dobre i złe strony, tych dobrych jest oczywiście więcej.

Korzystne jest to, że promocję aktywuje się bezpłatnym SMS-em (podaje się numer telefonu wybranej osoby na numer 100 i że nie jest ona ograniczona czasowo). Jeżeli nie zmieni się numeru wybranej osoby, to cały czas będzie można z nią rozmawiać za darmo.

Można podać nie tylko numer osoby będącej w sieci Orange, ale także w innej sieci komórkowej, a nawet numer telefonu stacjonarnego. Oferta dostępna jest dla szerokiego grona użytkowników sieci. To na co można ponarzekać, to by móc korzystać z tej usługi, trzeba mieć aktywne połączenia wychodzące. Nie może być też aktywna promocja Rok Ważności Konta. Ten drugi warunek może trochę obniżyć zainteresowanie klientów Orange ofertą Numer bez limitu. Promocja Rok Ważności Konta dla wielu osób będzie ważniejsza niż darmowe rozmowy z wybranym numerem, choć chętnych na skorzystanie z niej na pewno nie zabraknie. Wybrany numer będzie można zmienić na inny, ale tylko raz na 12 miesięcy.

rozmowy bez limitu orange 2

 

Comments are closed.