Samsung S5610 – prosty telefon z dobrym aparatem i wydajną baterią

Samsung S5610_4

Ten telefon jest propozycją dla kogoś, komu wystarczy zwykły klasyczny telefon, a nie smartfon. Szczególnie spodoba się komuś, kto chce mieć telefon, którego nie trzeba będzie często ładować. Bateria o pojemności 1000 mAh sprawia, że telefonu nie trzeba ładować częściej niż co kilka dni. Telefonem Samsung S5610 zainteresują się także osoby, które chcą mieć w telefonie aparat dorównujący tym w niższych klasach smartfonów.

Aparat w tym telefonie otrzymał matrycę 5 Mpix, lampę błyskową, autofokus, pozwala nagrywać filmy, spełnia więc to kryterium.

Wyświetlacz w tym telefonie ma wielkość 2,4 cale, więc jest dosyć spory. To także atut, choć dla niektórych osób Samsung S5610 może być przez to zbyt duży. Rozdzielczość to 240 x 320 pikseli. Telefon posiada odtwarzacz mp3 oraz radio. Pamięć w telefonie to 108 MB. Jeśli będzie taka potrzeba, można także skorzystać z zewnętrznej. Slot kart pamięci obsługuje karty do maksymalnej pojemności 32 GB. W telefonie są także bluetooth 3.0, microUSB oraz wejście słuchawkowe.

Samsung S5610_3

Comments are closed.